Gotowanie Kluczem do Sukcesu – Praktyki w Hiszpanii

Informacja na stronie bielsko.info

Dzień Otwarty w Gastronomie

Festiwal już za nami!
Było to wielkie wydarzenie edukacyjno-kulturalne!

Gimnazjalisto! My jesteśmy na praktykach w Rimini, Ty możesz wyjechać do Malagi w Hiszpanii!

Piszą o nas! Media o naszych wydarzeniach

Potrawa miesiąca

Zainspiruj się naszą potrawą miesiąca! Są to potrawy naszych uczniów i absolwentów! Polecamy i życzymy smacznego

“GOTOWANIE KLUCZEM DO SUKCESU”

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie do kolejnego projektu edukacyjnego!

Beneficjentami projektu „Gotowanie kluczem do sukcesu” są uczniowie z klasy drugiej Technikum  o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych. Młodzież odbędzie czterotygodniowe praktyki zawodowe (w dwóch grupach 18-osobowych) w zakładach gastronomicznych w Rimini we Włoszech.

www.dreamsart.plwww.dreamsart.pl

Partnerem projektu jest Sistema Turismo, które promuje, organizuje i zarządza zdobywaniem doświadczenia zawodowego oraz programami edukacyjnymi . Całkowity budżet projektu wynosi 96456,00€. Projekt finansowany jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

pro-arrow