“GOTOWANIE KLUCZEM DO SUKCESU”

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie do kolejnego projektu edukacyjnego!

Beneficjentami projektu „Gotowanie kluczem do sukcesu” są uczniowie z klasy drugiej Technikum  o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych. Młodzież odbędzie czterotygodniowe praktyki zawodowe (w dwóch grupach 18-osobowych) w zakładach gastronomicznych w Rimini we Włoszech.

www.dreamsart.plwww.dreamsart.pl

Partnerem projektu jest Sistema Turismo, które promuje, organizuje i zarządza zdobywaniem doświadczenia zawodowego oraz programami edukacyjnymi . Całkowity budżet projektu wynosi 96456,00€. Projekt finansowany jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

JEM DRUGIE ŚNIADANIE

Ruszyła kolejna odsłona kampanii edukacyjno-informacyjnej „Jem Drugie Śniadanie”, która namawia Polaków do zabierania z domu pudełka z tym bardzo ważnym posiłkiem. Sponsorem  akcji jest firma Bielmar. Nasza szkoła włączyła się w tę kampanię.

pro-arrow