Już po raz drugi nasza szkoł wzięła udział w tej niezwykłej akcji! Szlachetna Paczka, która powstała dzięki temu, że tak wielu uczniów i nauczycieli włączyło się w jej stworzenie, to 21 jeden pudeł pełnych darów dla pana Andrezja, samotnie żyjącego seniora.

Jednak nie jest to koniec naszej pomocy! Największą potrzebą pana Andrzeja było odmalowanie jego mieszkania. I tu do akcji wkroczyło Szkolne Koło Wolontariatu.

Duma i radość, Gastronomie! Dziękujemy za każdy wasz gest, za pomoc i zaangażowanie! Za pakowanie i noszeni,e i sprzątanie, i gwiazdek wycinanie! A także za gotowość do malowania!!! To wszystko razem stworzyło naszą szlachetną paczkę! To fantastyczne uczucie, wiedzieć, że można na was liczyć! Bo za każdym razem pokazujecie, że można!