W dniu 24.05.2018 r., w ramach szkolnego Koła Wolontariatu, uczniowie naszej szkoły wraz z Panią Bernardyną Zielińską oraz Panią Anetą Wójcik-Nowak odwiedzili bielski Dom Pomocy Społecznej „Dom Nauczyciela”. Podczas spotkania z mieszkańcami, uczniowie klas trzecich (Anna Cembala, Michalina Jękal, Martyna Stryczek oraz Michał Nazarkiewicz) przeprowadzili zajęcia carvingu, podczas których zaprezentowali własnoręcznie wykonane rzeźby z warzyw i owoców. W czasie godzinnych zajęć opowiedzieli również o technice rzeźbienia oraz o potrzebnych narzędziach do zajmowania się tą sztuką. Na koniec spotkania mieszkańcy skorzystali ze skromnego, owocowo-warzywnego, poczęstunku przygotowanego przez uczniów naszej szkoły.