Dnia 19.11.2018r. nasi mali przyjaciele z Domu Dziecka przy ul. Pocztowej spotkali się z niezastąpionymi uczniami klasy 1TŻ1 na wspólne gotowanie. Zaczęliśmy warsztaty kulinarne od poczęstunku, czyli dokładniej konsumpcji kruchych ciasteczek przygotowanych przez panią prof. Annę Krasuską.

Jesienne dekoracje oraz zabawne nakrycia głowy dla dzieci przygotowały uczennice klas 1KL i 3TT.

„Ziemi nie dzie­dziczy­my po naszych rodzi­cach, pożycza­my ją od naszych dzieci”

Opiekun koła: Agnieszka Damek