W dniu 20.12.2018r., klasa 2TŻ1 wraz z wychowawcą, odwiedziła pacjentów bielskiego hospicjum im. św. Jana Pawła II. Przy akompaniamencie dwóch gitar zaśpiewała kolędy, reprezentanci klasy przeczytali dwa wiersze ks. Jana Twardowskiego i na koniec uczennica Katarzyna Leś złożyła piękne bożonarodzeniowe życzenia w gwarze cieszyńskiej. Występ ten uświetniły również Weronika Faber z klasy 3 technik żywienia oraz Michaela Grubesic z klasy 1 technik technologii żywności wyśpiewując trzy piękne polskie kolędy. Żegnając się z mieszkańcami cztery Aniołki rozdały świąteczne pierniki wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Wzruszenie mieszkańców i ich wdzięczność widziana w oczach pozostanie na długo w naszej pamięci.

Aneta Wójcik-Nowak
Sylwia Pietrzak-Szpak