W dniu 26marca 2019 r. w Zespole Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielsku-Białej przy ul. Sobieskiego odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Do zawodów przystąpiło 21 uczniów i 9 uczennic. Przed przystąpieniem do rozgrywek  uczniowie zostali zapoznani z zasadami turnieju. Drogą losowania zostały stworzone pary zawodników. Zawodnicy grali systemem do „dwóch przegranych”, w wyniku czego zostały wyłonione finałowa czwórka w rywalizacji dziewcząt i finałowa trójka w kategorii chłopców.  Finały rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, a o kolejności zawodników decydowały kolejno: liczba zwycięstw, liczba wygranych setów, stosunek małych punktów. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi, które wręczali organizatorzy: mgr Iwona Adamczyk  i mgr Przemysław Śnieżko.

WYNIKI

DZIEWCZĘTA