Panie i Panowie, kolejny korowód za nami, a wraz z nim nasz udział w XXVI Ogólnopolskich Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego, pod tegorocznym hasłem: “Kultury świata”. Korowód to jedna z konkurencji w rywalizacji szkół – w której zaprezentowaliśmy się jako postacie ze starożytnej Grecji i boskiego Olimpu. Naszą szkołę reprezentowała również trójka uczniów, która stanęła w szranki w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego i umiejętności jazdy samochodem. W łącznej klasyfikacji weszliśmy do wielkiego finału na drugim miejscu i po serii pytań ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce. Cała olimpijska drużyna naprawdę godnie reprezentowała Gastronoma! My jesteśmy bardzo dumni!