REGULAMIN BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

1. Z biblioteki mogą korzystać wszyscy uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły oraz rodzice uczniów.
  2. Dokumentem uprawniającym do korzystania z biblioteki szkolnej jest karta biblioteczna.
  3. Ze zgromadzonych w bibliotece zbiorów można korzystać:
    – wypożyczając do domu
    – czytając lub przeglądając na miejscu (księgozbiór podręczny, czasopisma)
  4. Jednorazowo można wypożyczyć 3 książki na okres jednego miesiąca. Wykorzystane materiały powinny być natychmiast zwrócone do biblioteki, gdyż czekają na nie inni czytelnicy.
  5. Wypożyczone materiały należny chronić przed zniszczeniem i zgubieniem. W przypadku zniszczenia lub zgubienia książki czytelnik zobowiązany jest zwrócić egzemplarz o tym samym tytule, lub inny, uzgodniony z bibliotekarzem.
  6. Wypożyczone książki i inne zbiory należny zwrócić do 10 czerwca.
  7. W przypadku zmiany szkoły czytelnik zobowiązany jest przed odejściem rozliczyć się z biblioteką szkolną.
  8. W pomieszczeniach bibliotecznych należy zachować ciszę i porządek; nie wolno spożywać posiłków.

BIBLIOTEKA ZAPRASZA W GODZINACH:

PIĄTEK 7.30 – 15.00

Napisz do nas!