Pracownicy Warsztatów Szkolnych  Zespołu Szkół Gastronomicznych i Handlowych, oddziału mieszczącego się przy ul. Akademii Umiejętności  w Bielsku – Białej, przygotowują  codziennie ok. 200  posiłków dla bielskich przedszkoli.

W sporządzaniu potraw pomagają uczniowie naszej szkoły, odbywający zajęcia praktyczne, którzy pod opieką nauczycieli zawodu zdobywają doświadczenie i pogłębiają umiejętności z zakresu żywienia dzieci.

W ramach cateringu żywieniowego współpracujemy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci (przedszkole „Słoneczko”), przedszkolem nr 51, przedszkolem nr 56 oraz przedszkolem nr 15.

Komponując zestawy posiłków uwzględniamy zasady zdrowego odżywiania, dostosowując je do potrzeb i upodobań naszych najmłodszych konsumentów.

Dbamy o jakość wykorzystywanego surowca, a także różnorodne metody produkcji potraw. Proces produkcji posiłków oraz dostarczania gotowych potraw przebiega zgodnie z zasadami  systemu HACCP.

Dokładamy wszelkich starań, aby sporządzane posiłki były zdrowe, zgodne z obowiązującymi zasadami zdrowego żywienia dzieci i młodzieży,  kolorowe, smaczne i uwzględniały indywidualne potrzeby żywieniowe pozostających na diecie dzieci.

Wszystkim osobom zaaranżowanym w ten proces, tj. Dyrektorom Przedszkoli, kierownictwu Warsztatów Szkolnych, nauczycielom, opiekunom i pracownikom sporządzającym i wydającym posiłki dziękujemy za dotychczasową, owocną współpracę.